Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Powiatowego w Złotowie oferuje bezpłatne wsparcie Mieszkańcom naszego Powiatu.

Szanowni Państwo,

w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem wszyscy odczuwamy lęk. Obawiamy się zakażenia i zachorowania na chorobę do tej pory nam nie znaną. Niepokoimy o przyszłość swoją i swoich bliskich. Osoby objęte kwarantanną cierpią z powodu izolacji. Boimy się kryzysu gospodarczego i ryzyka utraty miejsca pracy. Przytłacza nas nadmiar obowiązków spowodowanych epidemią. Niektórzy zawodowo na co dzień narażeni są na zakażenie, co jest źródłem przewlekłego stresu dla nich i ich rodzin.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort psychiczny mieszkańców Powiatu Złotowskiego zapewniamy telefoniczną pomoc psychologiczną wszystkim, którzy w tych trudnych chwilach, związanych z pandemią koronawirusa, jej potrzebują. Centrum Zdrowia Psychicznego złotowskiego Szpitala oferuje profesjonalną pomoc psychiatryczną i psychologiczną oraz wsparcie w sytuacji kryzysowej. Udzielamy porad i informacji pomagających racjonalnie postępować w obliczu epidemii. Jeśli odczuwasz lęk, przygnębienie, bezsenność lub inne niepokojące objawy związane z samopoczuciem – zgłoś się do Centrum Zdrowia Psychicznego!

Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Powiatowego w Złotowie informuje, iż istnieje możliwość przeprowadzenia wizyty bezpośrednio w Poradni Zdrowia Psychicznego, jak i w formie teleporady, bez konieczności osobistego stawiennictwa (tel. 67 263 22 33 wew. 307). Rejestracja i ustalenie terminu kontaktu odbywa się za pośrednictwem Punktu Zgłoszeniowo – Koordynacyjnego, najlepiej telefonicznie (telefon jak wyżej) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Źródło zdjęcia: tvn24bis.pl

Dla osób niedowidzących