Letnia Zadyma w Środku Zimy! 29 Finał WOŚP.

Gramy! Gramy i wygramy! I pójdziemy wszyscy razem na spacer!

31 stycznia 2021 r. miał miejsce 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pandemia ogranicza możliwość bezpośrednich kontaktów. Pomimo tego Orkiestra zagrała jak nigdy dotąd. Występy i koncerty odbywały się on-line a zbiórka pieniędzy w  dużej mierze przeniosła się do internetu. Jak co roku, miliony ludzi nie tylko w Polsce, otworzyły swoje serca. Odpowiadając na apel Jurka Owsiaka kolejny raz pokazaliśmy wielką solidarność. Wspólny cel pokazał, że potrafimy się jednoczyć, jesteśmy otwarci i tolerancyjni. Mamy w sobie wiele dobra, pozytywnej energii i wzajemnego szacunku. To czyni nas silnymi i daje wiarę w pokonanie wszelkich przeciwności.

W tym święcie radości i ofiarności nie mogło zabraknąć personelu naszego Szpitala. Braliśmy udział w licznych wydarzeniach. Uczestniczyliśmy w aukcjach i licytacjach. Wrzucaliśmy datki do skarbonek.

Dziękujemy WOŚP i wszystkim Darczyńcom. Dzięki Wam do szpitali w całej Polsce trafia sprzęt i aparatura medyczna opatrzona czerwonym serduszkiem. Urządzenia te przyspieszają diagnostykę, ratują życie, poprawiają komfort pobytu w szpitalach. W ciągu 28. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 mld PLN.

Tegoroczny Finał zadedykowano dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy. Licytacje trwają nadal. Cały czas można również wpłacać pieniądze na konto Fundacji. Aukcje potrwają do 14 lutego, a nadsyłanie SMS do 15 lutego. Wierzymy, że Orkiestra grać będzie do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

 

Dla osób niedowidzących