Uroczyste otwarcie budynku nowych poradni szpitala

08.05.2019 r. Uroczyste otwarcie budynku nowych poradni szpitala.

Szpitalne Poradnie w nowej lokalizacji!

Szanowni Państwo, w dniu 8 maja 2019 r. w złotowskim szpitalu miała miejsce uroczysta inauguracja „Centrum ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych”. Oddajemy pacjentom nowe, klimatyzowane, nowocześnie zaaranżowane i odpowiednio wyposażone pomieszczenia. Do dyspozycji mamy 8 gabinetów lekarskich i 5 gabinetów zabiegowych, przestronny hol z poczekalnią i rejestracją, archiwum, pomieszczenia techniczne i socjalne, pracownię audiometryczną, toalety i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Działać będzie tutaj 11 z 13 naszych poradni: kardiologiczna, endokrynologiczna, reumatologiczna, pulmonologiczna, chirurgiczna, chirurgii onkologicznej, ortopedyczna, laryngologiczna, ginekologiczno-położnicza i najmłodsze nefrologiczna i geriatryczna. W trosce o dobro pacjentów i wysoką jakość świadczeń zdrowotnych doposażyliśmy poradnie m.in. w dwa nowe aparaty USG, spirometr, Holter EKG i Holter ciśnieniowy. Zmianie ulegnie organizacja pracy poradni. W ramach centralnej codziennej rejestracji funkcjonować będą trzy numery telefoniczne, co usprawni komunikację z pacjentami. Przenosiny poszczególnych poradni do nowej lokalizacji dokonywane będą sukcesywnie, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali nas i przyczynili się do realizacji tej inwestycji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

lek. Joanna Harbuzińska-Turek

Dyrektor Szpitala Powiatowego