Dzień babci i dziadka w Złotowskim Szpitalu na Oddziale Medycyny Paliatywnej i Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym.

Dzieci ze Śmiardowa Złotowskiego, Drożysk, Kujan i Kujanek wraz z “Babcią i Dziadkiem” przygotowały krótki występ, którym pomysłodawcom był ksiądz Stanisław Goszyc.

Ta mała niespodzianka dostarczyła wiele emocji , były uśmiechy i łzy wzruszenia. Zakończeniem spotkania było wspólne kolędowanie. Czekamy na następne spotkanie, ponieważ najlepszym prezentem jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi to bliskość.

Do zobaczenia za rok. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrówka i samych szczęśliwych dni!