Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie otrzymał dotację na zakup karetki transportowej oraz wózka bariatrycznego

W dniu 21 lipca br. Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie Artur Bobruk podpisał umowę z Burmistrzem Miasta Złotów – Adamem Pulitem w ramach której, szpital otrzyma dotację – 150 000,00 zł. na wykonanie zadania “Dofinansowanie zakupu karetki transportowej oraz wózka bariatrycznego dla Szpitala Powiatowego w Złotowie”. Karetka ułatwi funkcjonowanie Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej. Całkowity koszt zakupu ww. karetki składa co najmniej 250 000,00 zł. Z kolei, pozostałą kwotę – 100 000,00 zł. sfinansuje Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie.

Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i wsparcie, które otrzymaliśmy od Pana Adama Pulita Burmistrza Miasta Złotów oraz Pana Grzegorza Karbowiaka Prezesa Spółdzielczego Banku Ludowego w Złotowie wraz z Zarządem Banku.

fot. Urząd Miejski w Złotowie