Ratownicy na Czele: Nowy Ambulans w Świetle Dożynek

W dniu 2 września br. podczas uroczystości Dożynek Powiatowo-Gminnych w Batorówko, ratownicy medyczni ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie zaprezentowali nowo zakupiony ambulans.

Nowoczesne nosze elektryczne z udźwigiem do 318 kg zasługują na szczególną uwagę. Podczas obchodów dożynkowych uczestnicy mieli możliwość dokonania pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy. Dla najmłodszych zainteresowanych zawodem ratownika medycznego oraz poznaniem sprzętu, który codziennie ratuje ludzkie życie i zdrowie, szpital przygotował upominki. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości dołączenia do tego wyjątkowego wydarzenia i podzielenia się tym szczegółowym momentem razem z Państwem.