Bieg krwiodawstwa

W niedzielę, 2 czerwca na terenie Zagrody Krajeńskiej w Złotowie odbył się I Krwiobieg, impreza sportowa promująca honorowe krwiodawstwo.

Cieszymy się bardzo, że pracownicy naszego szpitala  wzięli udział w tym jakże chwalebnym wydarzeniu  prozdrowotnym  podczas którego mierzyliśmy  mieszkańcom  ciśnienie krwi i  pomiar cukru. Była to doskonała okazja, aby podzielić się naszą wiedzą  z osobami z naszej społeczności. Dzięki temu możemy przyczynić się do poprawy zdrowia i świadomości zdrowotnej naszych pacjentów. Jesteśmy dumni z udziału naszych pracowników w takiej inicjatywie i z niecierpliwością czekamy na kolejny Krwiobieg. Warto wspierać tego typu inicjatywy, które mają na celu poprawę stanu zdrowia społeczeństwa oraz wsparcie osób potrzebujących. Oddanie krwi może uratować czyjeś życie, dlatego warto zachęcać do tego jak najwięcej osób.