Informacja

Dnia 02.01.2022r.  Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna nie będzie świadczyć usług medycznych .

Świadczenia medyczne pielęgniarskie będą wykonywane w tym dniu .

Pozostali pacjenci proszeni są o kierowanie się do ościennych szpitali.

Za utrudnienia przepraszamy.

Dyrekcja Szpitala Powiatowego

im .A Sokołowskiego w Złotowie.

Informacja

Dnia 25.12.2021r. od godz. 10.00 do dnia 26.12.2021r. do godz.6.00 Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna nie będzie świadczyć usług medycznych .

Pacjenci , którzy wymagają pilnej interwencji medycznej zaopatrzeni zostaną w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym .Świadczenia medyczne pielęgniarskie będą wykonywane w tym dniu .

Pozostali pacjenci proszeni są o kierowanie się do ościennych szpitali.

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim pracownikom , pacjentom i rodzinom wielu radosnych chwil , wzajemnej życzliwości ,rodzinnego ciepła

wewnętrznego spokoju i wiary w przyszłość . Niech tegoroczne święta będą niezapomnianym czasem wzajemnego wsparcia , przyjaźni i miłości .

Życzymy ,aby te wyjątkowe dni przyniosły wiele głębokich i radosnych przeżyć , a przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery.

Niech nadchodzący 2022 rok obdarzy Państwa zdrowiem , optymizmem, nadzieją i będzie czasem realizacji osobistych ,zawodowych zamierzeń i spełnionych marzeń .

Dyrekcja Szpitala Powiatowego

im. A Sokołowskiego w Złotowie

Szanowni Państwo

Nasz Szpital zatrudnia wspaniałych lekarzy, pielęgniarki, położne, ratowników medycznych, diagnostów, ratujących życie i dających szansę na lepsze jutro. To oni otaczają pacjentów fachową opieką , zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Sytuacja jaka miała miejsce w środę na SOR-e miała charakter incydentalny i nie może rzutować na Naszej opinii szpitala.

Dyrekcja Szpitala