UWAGA!

PUNKTOWYCH RTG ZĘBÓW

GDZIE? w Pracowni RTG na oddziałem

wewnętrznym (budynek F)

KIEDY? od poniedziałku do piątku w godzinach

11:00-13:00

Wszystkim wykonującym ten piękny i odpowiedzialny zawód składamy podziękowania za ofiarną i niezwykle trudną pracę .

Życzymy ,aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał radość i satysfakcję .

Chwil pełnych wzruszeń ,radości ,dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym

Życzy Dyrekcja

W dniu 5 maja 2022 r. Poseł Rzeczypospolitej Polskiej, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia Pan dr Czesław HOC spotkał się z Dyrektorem Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie.

Podczas spotkania omawiano bieżące problemy oraz zaprezentowano koncepcję rozwoju i reorganizacji naszego Szpitala w najbliższych latach. Przedstawione plany zostały przyjęte z dużą aprobatą ze strony wiceprzewodniczącego sejmowej Komisji Zdrowia.

Cieszymy się i zarazem dziękujemy Panu Posłowi za przybycie i zainteresowanie naszymi problemami.

Dyrekcja Szpitala Powiatowego

im. Alfreda Sokołowskiego