Gratulacje dla Pani Pielęgniarki

Gratulacje dla Pani Pielęgniarki Grażyny Ladoruckiej – Drożdżowskiej – Laureatki Hipokrates Wielkopolski 2017
Z przyjemnością informujemy, że Pani Grażyna Ladorucka-Drożdżowska, pielęgniarka zatrudniona w Oddziale Położniczo- Ginekologicznym z Pododdziałem Noworodków naszego Szpitala, została laureatką plebiscytu Wielkopolski Hipokrates 2017. Do konkursu zgłoszono osoby, które w stosunku do pacjenta wykazują się wyjątkową empatią, wrażliwością, życzliwością, a także takie, które podziwiamy za ponadprzeciętną wiedzą lub umiejętności. Na co dzień Pani Grażyna opiekuje się noworodkami i udziela rad rodzicom w pierwszych dniach po narodzinach dziecka. Jej troska i zaangażowanie zostało docenione przez pacjentów. Pani Grażyna zdobyła tytuł najlepszej pielęgniarki/położnej powiatu złotowskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu prywatnym.