Nasz szpital w gronie najlepszych!

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie w gronie najlepszych szpitali w Polsce! Znamy zwycięzców Rankingu Szpitali 2017!

Szanowni Państwo, z nieukrywaną dumą i satysfakcją informujemy, że nasz Szpital znalazł się w „Złotej Setce” Rankingu Szpitali 2017-TOP100. Oceniani byliśmy w najtrudniejszej i najliczniejszej kategorii „Szpitale zabiegowe, wielospecjalistyczne i onkologiczne”. Zdobyliśmy 792,5 pkt. (szpital na pierwszej pozycji uzyskał 908 pkt), zajmując 67 miejsce w kraju. W Wielkopolsce zajęliśmy 4 miejsce.

To duże wyróżnienie jest dla nas nagrodą i motywacją do dalszego podnoszenia jakości usług. Dziękuję wszystkim pracownikom za codzienny trud i poświęcenie, z jakim oddają się swojej pracy. To Państwa wspólny sukces.

Ranking Szpitali 2017 został zorganizowany już po raz 14-sty. Za stroną merytoryczną rankingu odpowiada Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, a patronat nad nim objął minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Ranking Szpitali 2017, jest częścią realizowanego od 3 lat ogólnopolskiego programu Bezpieczny Szpital Przyszłości. Elementy oceniane dotyczyły infrastruktury szpitalnej, jakości opieki, komfortu pobytu pacjenta w szpitalu, zakażeń, uzyskanych certyfikatów i sytuacji finansowej placówki.

Zwycięzcy Rankingu Szpitali 2017 zostaną przedstawieni 14 grudnia w Warszawie podczas uroczystej gali, na której spotkają się przedstawiciele 120 najlepszych szpitali publicznych i prywatnych.

Więcej informacji na www.rankingszpitali.com.pl
Joanna Harbuzińska-Turek