„Czarny Piątek w Ochronie Zdrowia”

Złotów, 27.06.2018 r.

Szanowni Państwo, w dniu 29 czerwca 2018 r. w geście poparcia dla ogólnopolskiej akcji pt. „Czarny Piątek w Ochronie Zdrowia”, organizowanej przez Porozumienie Zawodów Medycznych, w poczekalniach dla pacjentów, oddziałach szpitalnych i przy wejściach do budynków Szpitala umieszczone zostaną plakaty z postulatami zawodów medycznych, kierowanymi do Ministerstwa Zdrowia (m.in. wzrostu nakładów na ochronę zdrowia do 6,8% w 3 lata). Pracownicy wspierający akcję nosić będą w tym dniu czarne opaski. Forma protestu nie będzie miała negatywnego wpływu na proces udzielania świadczeń i przyjęcia pacjentów. Inicjatorem i organizatorem protestu na terenie naszego Szpitala jest Związek Zawodów Pracowników Ochrony Zdrowia przy Szpitalu Powiatowym w Złotowie.

lek. Joanna Harbuzińska -Turek
Dyrektor Szpitala Powiatowego