NOWE PORADNIE SPECJALISTYCZNE W NASZYM SZPITALU !

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że w trosce o dobro Pacjentów, Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, poszerza ofertę zdrowotną w zakresie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom z dniem 1 września 2018 r. uruchamiamy dwie nowe poradnie: Poradnię Geriatryczną i Poradnię Nefrologiczną.

Świadczeń udzielać będą doświadczeni lekarze specjaliści.

1. Poradnia Geriatryczna Joanna Czernaś specjalista chorób wewnętrznych, specjalista geriatra.

Poradnia Geriatryczna oferuje kompleksowe podejście do pacjentów w wieku podeszłym, obarczonych chorobami przewlekłymi, wymagających wielokierunkowych działań: lekarskich, pielęgniarskich, rehabilitacyjnych, socjalnych i psychologicznych.

1. Poradnia Nefrologiczna Krzysztof Budzyński specjalista II° z chorób wewnętrznych, specjalista nefrolog.

Poradnia Nefrologiczna udziela świadczeń osobom dorosłym z zakresu chorób nerek i dróg moczowych.

Harmonogram przyjęć dostępny jest w zakładce „opieka ambulatoryjna” „poradnie specjalistyczne”. Przy rejestracji wymagane jest skierowanie wraz z dokumentem potwierdzającym nr PESEL. Świadczenia są bezpłatne finansowane ze środków publicznych w ramach umowy z NFZ. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Joanna Harbuzińska-Turek

Dyrektor Szpitala Powiatowego