Nowa karetka w Szpitalu!

W dniu 6 listopada 2018 r. w Szpitalu Powiatowym odbyła się prezentacja nowego ambulansu sanitarnego. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego, miast i gmin powiatu złotowskiego. Dyrektor Szpitala podziękowała za pomoc finansową udzieloną przy zakupie karetki. Podkreśliła, że Szpital jest dobrem całego powiatu, służy wszystkim jego mieszkańcom. Dziękując, wyraziła nadzieję, że w nowej kadencji Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego, nie ujdzie uwadze lokalnych samorządów i będzie mógł w jeszcze większym stopniu liczyć na ich wsparcie.

Nowy ambulans będzie wykorzystywany jako tzw. karetka „systemowa”, dla potrzeb ratownictwa medycznego. Nowoczesny Volkswagen Crafter trafi do podstacji w Okonku.