SZCZEPIENIA 80+

Masz powyżej 80 lat? Zarejestruj się na termin szczepienia przeciw COVID-19 od 15 stycznia!

Harmonogram rejestracji

Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

• od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.  Skierowanie na szczepienie generowane jest automatycznie w systemie informatycznym.

Jak się można zarejestrować?

Jeżeli jest już Twój etap rejestracji, masz 3 możliwości zapisu na szczepienie:

W każdym przypadku niezbędny jest Twój numer pesel i numer telefonu komórkowego do kontaktu (może być to telefon do osoby bliskiej) Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia i przypomnieniem terminu wizyty na szczepienie. W każdym przypadku przy rejestracji możesz poprosić o wsparcie swoją przychodnię lekarza rodzinnego.

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny.

1. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany.

1. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień.

Możesz zarejestrować się w punkcie szczepień w swojej gminie.

UWAGA ! Informujemy, że z uwagi na brak punktu szczepień na terenie gminy Krajenka Szpital został wyznaczony do zabezpieczenia szczepień populacyjnych mieszkańców tej gminy. Liczba terminów szczepień jest ograniczona.

Rejestracja bezpośrednio w punkcie szczepień w Szpitalu tylko telefonicznie. Ze względów epidemiologicznych prosimy o nieprzychodzenie do Szpitala w celu zarejestrowania się do szczepienia. Zgłoszenia przyjmujemy zgodnie z harmonogramem pod numer

tel. 67 2632233 wewn. 305 pon-pt w godz. 8.00- 12.00. W późniejszym terminie udostępnimy numer telefonu komórkowego.

Szczepienia w Szpitalu Powiatowym im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie są realizowane w budynku poradni specjalistycznych. Wejście do punktu szczepień i poczekalni oznakowane. Dostęp dla osób niepełnosprawnych umożliwia platforma przy wejściu do poradni specjalistycznych. Punkt szczepień w Szpitalu nie jest punktem mobilnym (tzn. zespół nie dojeżdża do domu pacjenta).

Na szczepienie prosimy zgłosić się z wypełnionym wcześniej KWESTIONARIUSZEM SZCZEPIENIA i ankietą (do pobrania poniżej lub na miejscu w punkcie szczepień).

Aktualnie szczepienia realizowane są z użyciem dwuetapowej szczepionki firmy Pfizer. Po podaniu drugiej dawki osoba zaszczepiona będzie mogła pobrać zaświadczenie o szczepieniu.

KWESTIONARIUSZ SZCZEPIENIA COVID-19, ZGODA I OŚWIADCZENIE (do pobrania)

Ankieta (do pobrania)

W każdej sytuacji zachęcamy do kontaktu z infolinią NFZ pod numer 989. Konsultanci udzielą informacji oraz zarejestrują w punkcie szczepień niedaleko Ciebie z terminem, który Ci pasuje.

Szersze informacje na stronie:  https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Comirnaty_Ulotka dla Pacjenta_21.12.2020

Klauzula informacyjna szczepienia SARS- CoV-2 Szpital w Złotowie