Bezpłatne badanie słuchu

Słuch jest jednym z najważniejszych zmysłów, jakimi się posługujemy. Niestety, z wiekiem oraz pod wpływem czynników szkodliwych ulega on osłabieniu.

Warto wówczas zrobić badanie słuchu, które jest oceną reakcji organizmu na stymulację dźwiękową.

W naszym Szpitalu oferujemy takie badanie. W ramach współpracy z firmą SłuchMed realizujemy profilaktyczny program badania słuchu dedykowany osobom powyżej 55 roku życia pn. „przesiewowa ocena jakości słuchu wśród pacjentów poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”. Badanie w ramach programu jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz w rejestracji Poradni Specjalistycznych a następnie umówić się na badanie w punkcie SłuchMed (w tym samym budynku).

Pamiętajmy, że słyszenie jest nieodłączną częścią naszego życia, jest tym co łączy ludzi. Utrata słuchu może odizolować od otaczającego świata. Serdecznie zapraszamy.