Mamy zmodernizowaną pracownię endoskopową – zapraszamy na badania

Pracownia Diagnostyki Ultrasonograficznej i Endoskopowej Szpitala Powiatowego w Złotowie może pochwalić się zmodernizowaną i unowocześnioną pracownią endoskopową.

W ramach przeprowadzonej modernizacji wszystkie pomieszczenia zyskały nowe wyposażenie. Ale, co najważniejsze dla naszych Pacjentów – zakupiliśmy nowy sprzęt, który służy wykonywaniu szeregu badań endoskopowych. Są to m.in.: procesor obrazu ze źródłem światła, wózek medyczny endoskopowy, monitor medyczny, kilka videogastroskopów HD, myjnia endoskopowa, stacja uzdatniania wody, szafy do przechowywania endoskopów, pompa kolonoskopowa, ssak endoskopowy i inne.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Rejestracja od poniedziałku do piątku, pod numerem telefonu: 67 263 22 33 (wew. 407) w godzinach – 9.00 – 15.00.