Trwa rozbudowa budynku Oddziału Medycyny Paliatywnej oraz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Szpitala Powiatowego w Złotowie

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Złotowie Artur Bobruk podpisał umowę na rozbudowę, przebudowę i dostosowanie pomieszczeń dla potrzeb budynku Oddziału Medycyny Paliatywnej oraz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego złotowskiej placówki. Trwają prace budowlane.

Rozbudowa związana jest z dostosowaniem i powiększeniem obiektu o dodatkowe sale łóżkowe, gabinet zabiegowy, dyżurkę, pokój dziennego pobytu, archiwa, biuro oraz pomieszczenie techniczne. Dodatkowo budynek będzie wyposażony w zadaszony taras oraz piwnicę, wc dla personelu. Zarówno dojście, dojazd do budynku jak i plac postojowy dla karetek zostaną utwardzone.

Wykonawca robót, to firma Tivolo z Zakrzewa. Zakończenie prac budowlanych określono na koniec maja 2023 roku.