Szpitalny Oddział Ratunkowy bogatszy o kolejny sprzęt

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie stale się rozwija. Placówka prowadzi nie tylko liczne inwestycje. Nasze oddziały są sukcesywnie wyposażane w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. W doposażaniu pomaga Stowarzyszenie „Szpital dla wszystkich” oraz darczyńcy.

Lampa szczelinowa to specjalistyczny przyrząd optyczny dedykowany pacjentom, którzy mają problem z tzw. ciałem obcym umieszczonym w oku. Dzięki aparaturze, lekarz specjalista z SOR, ma możliwość szybkiej i precyzyjnej interwencji. Dodać należy, iż Szpital Powiatowy w Złotowie jest jednym z nielicznych w północnej części Wielkopolski, który może pochwalić się zarówno posiadaniem tak wysokiej klasy sprzętem medycznym, jak i lekarzami specjalistami, którzy mają uprawnienia i umiejętności do jego obsługi.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które każdego roku decydują się na przekazywanie 1 % swojego podatku na Stowarzyszenie „Szpital dla wszystkich”. Dzięki Państwa wsparciu nasza placówka ma szansę na sukcesywne doposażanie.