Pielęgniarka Roku w Województwie Wielkopolskim

15 listopada br. odbyła się oficjalna gala plebiscytu „Hipokrates Wielkopolski 2022”, podczas której nagrodzono najlepszych lekarzy, pielęgniarki, położne, fizjoterapeutów i ratowników z regionu z województwa wielkopolskiego. W gronie zwycięzców znalazła się jedna z naszym pielęgniarek: Teresa Marchlewicz – Pachuc.

Plebiscyt „Hipokrates 2022” organizowała redakcja „Głosu Wielkopolskiego”, a jego patronem był Narodowy Fundusz Zdrowia, natomiast partnerem głównym – APTEO. Kandydatów do plebiscytu zgłaszali i wybierali sami pacjenci. Oceniano empatię i kulturę osobistą pracowników szpitali oraz zakres świadczonych usług i profesjonalizm.

Wśród zwycięzców znalazła się jedna z naszym pielęgniarek – Teresa Marchlewicz – Pachuc, która zdobyła bardzo wysokie, III miejsce. Pani Teresa – wieloletni pracownik złotowskiej lecznicy, jest koordynatorem poradni specjalistycznych Szpitala Powiatowego w Złotowie.

– Składam serdeczne podziękowania wszystkim , którzy wzięli udział w pierwszej na szczeblu powiatowym oraz w drugiej turze głosowania Hipokrates 2022. Szczególnie dziękuję tym, którzy docenili moją pracę i poprzez głos oddany na mnie wyrazili aprobatę dla moich dotychczasowych działań – mówi zdobywczyni III miejsca.