Eskapada Pacjentów ZOL/OMP

Dnia 25.05.2023 pacjenci pod okiem personelu medycznego Zakładu Opiekuńczo Leczniczego i Oddziału Medycyny Paliatywnej wybrali się na spacer na Złotowską Promenadę w ramach terapii zajęciowej. We wspólnej eskapadzie wspierali Nas wychowankowie wraz z wychowawcami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Krajenki.

Miłym akcentem naszego spaceru były wspólne lody, pogoda nam dopisała. Byliśmy pełni podziwu postawy wychowanków MOS z Krajenki za okazaną troskę oraz  sympatię w stosunku do osób starszych.

Spacer na długo pozostanie w pamięci pacjentów była to dla nich chwila powrotu do normalności w pięknych okolicznościach przyrody. Ogrom sympatii i serdeczności płynący od napotkanych po drodze osób napełniła naszych podopiecznych radością oraz poczuciem ich wartości. Pacjenci czuli się docenieni i potrzebni.

Z utęsknieniem czekamy na Nasze kolejne wyjście po za mury szpitala i wspólne spotkanie z młodzieżą.

Dyrekcji Szpitala bardzo serdecznie dziękujemy za umożliwienie Nam tego wyjścia.