Zakup sprzętu medycznego na Oddział Rehabilitacji Szpitala Powiatowego w Złotowie

W dniu 17 sierpnia br. w Szpitalu Powiatowym w Złotowie na Oddziale Rehabilitacji odbyło się przekazanie sprzętu medycznego w postaci: krzesła do masażu oraz stołu rehabilitacyjnego wraz z taboretem. Sprzęt odebrała kierownik działu rehabilitacji mgr Mariola Wegner.

W przekazaniu uczestniczyli Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie Artur Bobruk, zastępca dyrektora ds. ekonomicznych Szpitala Powiatowego w Złotowie Sabina Chwarścianek, Dyrektor Fundacji PKO Banku Polskiego w Złotowie Zbigniew Szefler, prezes Stowarzyszenia „Szpital dla Wszystkich” Jerzy Ćwiszewski, zastępca przewodniczącego Stowarzyszenia „Szpital dla Wszystkich” Aneta Cieślik oraz skarbnik Stowarzyszenia „Szpital dla Wszystkich” Mariusz Troczyński.

Sprzęt medyczny został zakupiony dzięki środkom pozyskanym z Fundacji PKO w ramach projektu pt. „REHABILITACJA INDYWIDUALNA PACJENTA” oraz częściowo z wkładu środków stowarzyszenia. Stół rehabilitacyjny oraz krzesło do masażu mają wszystkie potrzebne funkcje i będą służyć pacjentom podczas świadczenia przez szpital usług rehabilitacyjnych.

W imieniu pacjentów i pracowników Oddziału Rehabilitacji dziękujemy Fundacji PKO Bank Polski oraz wszystkim osobom zaangażowanym w zakup ww. sprzętu medycznego za owocną współpracę i wsparcie.

Skip to content