Inwestycja w zdrowie: Szpital Powiatowy w Złotowie otrzymuje 5 245 000 zł na modernizację SOR

Szpital Powiatowy w Złotowie odnotował wyjątkowy sukces, pozyskując  5 245 000 zł w ramach programu inwestycyjnego pochodzącego ze środków Funduszu Medycznego.

Środki te zostaną wykorzystane do modernizacji  oraz ulepszenia szpitalnego oddziału ratunkowego SOR w Szpitalu Powiatowym im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie  i pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR.

Projekt o nazwie „Modernizacja, doposażenie SOR oraz doposażenie pracowni TK i RTG” stanowi ważny aspekt w kontekście dalszego rozwoju placówki oraz podniesienia jakości oferowanych usług medycznych. To znaczący krok naprzód w usprawnianiu opieki zdrowotnej świadczonej dla dobra naszych pacjentów.

Sukces ten nie byłby możliwy bez zaangażowania i determinacji ze strony Dyrekcji Szpitala. Dzięki ich wysiłkowi udało się pozyskać znaczne środki, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie szpitala oraz dobro naszych podopiecznych.

To jednoznaczny dowód, że dążenia do podnoszenia jakości opieki zdrowotnej oraz profesjonalizm personelu znalazły uznanie i wsparcie. Cieszymy się, że nasze wysiłki przyczyniają się do poprawy standardów medycznych w naszym regionie.

Skip to content