Jesteśmy zgraną drużyną!

Z dumą ogłaszamy, że nasza rodzina powiększyła się o nową karetkę medyczną!
Dzięki wsparciu miasta Złotów, które przekazało 150 000 zł, oraz Spółdzielczego Banku Ludowego w Złotowie, który ofiarował 100 000 zł, możemy śmiało powiedzieć, że razem jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

“Ta nowa karetka zostanie wykorzystana przez naszych niezastąpionych lekarzy dyżurujących w punkcie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Dzięki temu, nasza opieka medyczna staje się jeszcze bardziej dostępna i skuteczna dla pacjentów” – powiedział Bartosz Waldowski, Koordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować całemu naszemu wspaniałemu personelowi medycznemu, którzy codziennie wkładają serce i profesjonalizm w opiekę nad pacjentami. Dzięki Wam, pacjenci czują się bezpieczni i zaopiekowani. To Wy jesteście naszym najcenniejszym skarbem!

Razem z Wami tworzymy przyszłość opieki zdrowotnej w Złotowie. Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie i oddanie naszej placówce.

Jesteśmy zgraną drużyną, gotową służyć Wam i naszej społeczności.