Wentylacja na Bloku Operacyjnym – Poprawa Komfortu i Bezpieczeństwa

Współpraca ze Spółdzielczym Bankiem Ludowym w Złotowie przyniosła nam nie tylko finansowe wsparcie, ale także nowe możliwości poprawy jakości opieki medycznej w naszym szpitalu. Dnia 20 października br. Dyrektor Szpitala Powiatowego w Złotowie Artur Bobruk wraz z Prezesem Banku SBL w Złotowie Grzegorzem Karbowiakiem mieli okazję zobaczyć zakończoną inwestycję.

Jednym z nowych osiągnięć jest zakup i wymiana części układu klimatyzacji w naszym  Bloku Operacyjnym, która była mocno wysłużona i ulegała częstym awariom. Wymieniona została na zaawansowany system wentylacyjny. Wartość inwestycji to 600.000,00 złotych.

Zapewnienie bezpiecznych i komfortowych warunków w Bloku Operacyjnym to priorytet, który obecnie zyskuje nową jakość dzięki nowej wentylacji. To jedno z wielu kroków, które podejmujemy, aby nasz szpital sprostał najwyższym standardom opieki medycznej. Dzięki temu inwestujemy w zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz zapewniamy doskonałe warunki pracy dla naszego personelu medycznego.

Skip to content