Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu!

Dnia, 14 listopada 2023 roku, oddział terapii uzależnień w Piecewie przeszedł przez intensywne ćwiczenia ewakuacyjne pacjentów, podkreślając zdolność do sprawnego reagowania na wszelkie sytuacje awaryjne.

Personel brał czynny udział w ćwiczeniach, doskonaląc procedury bezpiecznej ewakuacji i zwiększając świadomość na temat zagrożeń.

Nie zabrakło również praktycznego pokazu użycia gaśnic proszkowych w przypadku pożaru. Pracownicy zaprezentowali skuteczność działań w sytuacji kryzysowej.

Działania te wzmacniają więzi wspólnoty, budując kulturę bezpieczeństwa opartą na wzajemnym zaufaniu.

Obecni byli obserwatorzy:  starszy kapitan Krzysztof Krawczyk z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Złotowie,  Zbigniew Wójcik specjalista ds. P. Poż. szpitala oraz Sebastian Urbański koordynator ds BHP szpitala.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Razem dbamy o bezpieczeństwo naszej społeczności!