Jasełka na Oddziale Zol: Magia Bożego Narodzenia Wypełniła Szpital Świątecznym Ciepłem

Boże Narodzenie, niewątpliwie jedno z najpiękniejszych okresów w roku, przynosi ze sobą nie tylko radość i spokój, ale także chęć dzielenia się miłością i życzliwością. W duchu tej wyjątkowej atmosfery, personel oddziału Zol postanowił uczynić święta jeszcze bardziej magicznymi, organizując po raz pierwszy niezapomniane Jasełka. Wydarzenie to miało miejsce 14 grudnia 2023 roku na oddziale, gdzie aktorzy z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Krajenki wzięli udział w wyjątkowej inscenizacji.

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Krajenki zaangażowali się w przedstawienie z niezwykłym entuzjazmem, przenosząc widzów do czasów biblijnych, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Wspaniale przygotowane Jasełka dopełniła doskonała oprawa muzyczna, nadając całości niepowtarzalny urok.

Występ aktorów naprawdę wypełnił wszystkich obecnych świąteczną radością i sprawił, że wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt. Pacjenci z entuzjazmem włączyli się do wspólnego śpiewania kolęd, wyrażając swoje wzruszenie oklaskami pod adresem wykonawców. Jasełka stały się nie tylko wyjątkowym przeżyciem dla pacjentów, ale także wzruszającym doświadczeniem dla zespołu medycznego i Dyrekcji Szpitala.

Aby uwiecznić panującą atmosferę, wszyscy zebrani zostali sfotografowani razem, tworząc pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy mogli również delektować się słodkim poczęstunkiem, umilając sobie wspólne chwile.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację Jasełek, które nie tylko przyniosły radość i uśmiech, ale także wzajemne porozumienie i wspólne przeżycie magii Bożego Narodzenia na oddziale.