Rozwój Opieki Medycznej w Powiecie Złotowskim: podpisano Nową Umowę na Modernizację Szpitala

Z przyjemnością informujemy, że dnia 8 grudnia doszło do podpisania ważnej umowy pomiędzy Szpitalem Powiatowym im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie a firmą NOVA TERM Budownictwo Sp. z o.o. w Pile. Umowa dotyczy “Przebudowy budynku Oddziału Położniczo-Ginekologicznego z pododdziałem Noworodków Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie”.

Projekt ten przewiduje wprowadzenie znaczących usprawnień technicznych oraz dostosowanie przestrzeni do najnowszych standardów medycznych. Celem tej inwestycji jest stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej infrastruktury, która podniesie jakość opieki zdrowotnej dla naszych pacjentek oraz najmłodszych mieszkańców.

W podpisaniu umowy uczestniczyli: Sekretarz powiatu złotowskiego Beata Piechowska, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Złotowie Artur Bobruk, członek zarządu firmy NOVA TERM Budownictwo Sp. z o.o. w Pile Damian Wojciech Sierocki oraz zastępca dyrektora ds. ekonomicznych Szpitala Powiatowego w Złotowie Sabina Chwarścianek.

Wartość inwestycji osiągnęła niemal 1.981.497,26 zł. To ważny krok w rozwoju naszej instytucji medycznej. Cieszymy się, że możemy wspólnie dążyć do zapewnienia jeszcze lepszej opieki zdrowotnej naszej społeczności!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ich współpracę i wsparcie. Razem kształtujemy przyszłość opieki zdrowotnej w Złotowie.