Projekt Dekoracji Oddziału Dziecięcego Złotowskiego Szpitala Zakończony!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dnia 17 stycznia 2024 roku oficjalnie zakończyliśmy projekt dekoracji oddziału dziecięcego w złotowskim szpitalu, a efekty są po prostu zachwycające!
Dzięki hojności Stowarzyszenia “Szpital dla Wszystkich”, udało się przemienić każdą salę w bajkową krainę, pełną kolorów i radości. Naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie nasi mali pacjenci mogą na chwilę zapomnieć o szpitalnych troskach i przeżyć przyjemną przygodę.
Hol, który teraz witają nasze dzieci, jest pełen ciepłych barw, a ściany sal rozkwitają radością i kreatywnością. Dekoracje mają ogromny wpływ na samopoczucie dzieci, wspierając ich zdrowie i rozwój. Tworząc przyjazne i komfortowe środowisko, pomagamy małym pacjentom czuć się lepiej i przyspieszać proces zdrowienia.
Serdeczne podziękowania kierujemy do zaangażowanego personelu oddziału dziecięcego, Stowarzyszenia “Szpital dla Wszystkich” z siedzibą w Złotowie za finansowe wsparcie, oraz firmy NABU Reklama Złotów za owocną współpracę.
Dzięki Wam wszystkim udało nam się uczynić nasz szpital jeszcze bardziej przyjaznym miejscem dla najmłodszych pacjentów. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie każde dziecko może poczuć się wyjątkowo.

Skip to content