Wspaniałe wieści ze szpitalnego oddziału OMP/ZOL!

Trwają intensywne prace remontowe, a efekty są naprawdę imponujące. Dzięki nowym inwestycjom, oddział został wyposażony w nowoczesne łóżka rehabilitacyjne z materacami przeciwodleżynowymi, zapewniając pacjentom maksymalny komfort podczas rekonwalescencji.

Ale to nie koniec! Dodatkowo, pojawił się spoczynkowy EKG, który nie tylko wyróżnia się nowoczesną stylistyką, ale również oferuje funkcjonalność i łatwość obsługi. Spełnia on najwyższe standardy dla medycznych urządzeń kardiologicznych, co wprowadza nową jakość w diagnostyce i opiece nad pacjentami.

Te zmiany mają na celu dostosowanie najnowszych technologii, aby polepszyć komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Cieszymy się, że nasza placówka rozwija się, dbając o dobro pacjentów na każdym etapie leczenia.

Przypominamy, iż znaczne środki w zakup sprzętu zainwestowały Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU) oraz Ministerstwo Zdrowia.