Przełom w leczeniu zaburzeń psychicznych i neurologicznych: Szpital Powiatowy w Złotowie wprowadza nowoczesną technologię TMS

Z radością informujemy, że  Szpital Powiatowy w Złotowie – Centrum Zdrowia Psychicznego wzbogacił się o nowoczesną technologię wspierającą leczenie zaburzeń psychicznych i neurologicznych – przezczaszkową stymulację magnetyczną (TMS). Sprzęt o wartości 180 tysięcy jest współfinansowany przez Ministerstwo Zdrowia i Powszechny Zakład Ubezpieczeń. TMS – jest uznaną i bezpieczna metodą wspomagającą leczenie zaburzeń depresyjnych, jest również stosowana w terapii  innych zaburzeń w tym lękowych, zespołu stresu pourazowego i zaburzeń nastroju. Ufamy, że metoda ta wspaniale wzbogaci naszą ofertę i pozwoli szybciej wracać do zdrowia naszym pacjentom.