Spotkanie w ZOL

Dnia 13 czerwca dzieci z grupy Słoneczka z Publicznego  Przedszkola nr 1 w Złotowie wystąpiły przed pacjentami Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego naszego szpitala. Maluchy przygotowały pod kierunkiem wychowawczyni Pani Beaty Niedźwieckiej specjalny program artystyczny, w którym wystąpiły z piosenkami, tańcami i wierszami.

Dzieci zachwyciły swoim entuzjazmem i utalentowaniem, a ich występ wywołał uśmiechy na twarzach pacjentów. Po przedstawieniu maluchy wręczyły wszystkim pacjentom ręcznie wykonane laurki a od personelu otrzymały poczęstunek i drobne upominki.

Dzięki zaangażowaniu pracowników ZOL  i personelu przedszkola, udało nam się zorganizować niezapomniane wydarzenie, które sprawiło radość zarówno dzieciom, jak i pacjentom. Mamy nadzieję, iż wydarzenie to wpłynie pozytywnie na samopoczucie osób przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.

Podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w organizację przedstawienia oraz oczywiście naszym małym artystom, którzy sprawili, że ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich obecnych.

Skip to content