Euro Eco 2024

Pracownicy Szpitala Powiatowego w Złotowie 30 czerwca wzięli aktywny udział w corocznej dużej imprezie kulturalnej Euro Eco Festival 2024 która odbyła się na Półwyspie Rybackim. Podczas wydarzenia zorganizowaliśmy punkt medyczny, w którym mierzyliśmy ciśnienie oraz poziom cukru we krwi u wszystkich chętnych mieszkańców. Nasza ekipa skrupulatnie dbała o zdrowie i dobre samopoczucie biorących udział w imprezie, udzielając niezbędnych porad i informacji na temat prawidłowych wartości tych parametrów.

Dzięki naszej obecności, wszyscy goście festiwalu mogli skorzystać z bezpłatnych pomiarów swojego stanu zdrowia, co z pewnością przyczyniło się do podniesienia świadomości zdrowotnej wśród mieszkańców miasta. Jesteśmy dumni z możliwości pomocy społeczności lokalnej oraz z zaangażowania pracowników naszego szpitala w tego typu inicjatywy.

Współpraca z organizatorami imprezy kulturalnej była bardzo udana i z pewnością będziemy chcieli kontynuować nasze zaangażowanie w promocję zdrowego stylu życia podczas kolejnych edycji tego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszych pomiarów i zachęcamy do regularnych kontroli swojego stanu zdrowia.

Skip to content