Wczorajsze popołudnie na Półwyspie Rybackim należało do Was! W ramach ogólnopolskiej akcji MSWiA „Wejdź. Przećwicz. Bądź gotowy pomóc!” wspólnie uczyliśmy się, jak ratować życie.
Na miejscu, ramię w ramię, współpracowali: Starosta Złotowski, Burmistrz Miasta Złotowa, Policja, Straż Pożarna oraz zespół Szpitala Powiatowego w Złotowie.
Co ćwiczyliśmy?
• RKO i użycie AED.
• Postępowanie przy zadławieniach.
• Profesjonalne wzywanie pomocy.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zdobywanie cennych umiejętności. Razem dbamy o to, by nasz powiat był bezpieczniejszy!
#AkademiaOLiOC #KrajowyTrening #PierwszaPomoc #SzpitalZlotow #Zlotow #MSWiA #bezpiecznypowiatzlotowski
🛟 Wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej #OLiOC – programu MSWiA.







