Krajowy Trening Akademii #OLiOC w Złotowie za nami!

Wczorajsze popołudnie na Półwyspie Rybackim należało do Was! W ramach ogólnopolskiej akcji MSWiA „Wejdź. Przećwicz. Bądź gotowy pomóc!” wspólnie uczyliśmy się, jak ratować życie.

​Na miejscu, ramię w ramię, współpracowali: Starosta Złotowski, Burmistrz Miasta Złotowa, Policja, Straż Pożarna oraz zespół Szpitala Powiatowego w Złotowie.

Co ćwiczyliśmy?

• RKO i użycie AED.

• Postępowanie przy zadławieniach.

• Profesjonalne wzywanie pomocy.

​Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zdobywanie cennych umiejętności. Razem dbamy o to, by nasz powiat był bezpieczniejszy!

​#AkademiaOLiOC #KrajowyTrening #PierwszaPomoc #SzpitalZlotow #Zlotow #MSWiA #bezpiecznypowiatzlotowski

​🛟 Wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej #OLiOC – programu MSWiA.

Przejdź do treści