Uczniowie klasy VIa z SP1 w Złotowie odwiedzili dziś Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, aby dowiedzieć się, jak ratować życie.
Pod okiem profesjonalistów młodzież ćwiczyła udzielanie pierwszej pomocy, zobaczyła z bliska wyposażenie karetki pogotowia oraz poznała tajniki pracy ratowników medycznych. To była niezwykle ważna i angażująca lekcja odpowiedzialności, która pokazuje, że każdy z nas może zostać bohaterem. Brawo klaso VIa!







