Z przyjemnością gościliśmy w naszych progach uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie. Podczas wizyty młodzież miała okazję przyjrzeć się pracy diagnostów laboratoryjnych i zobaczyć, jak wygląda codzienne badanie próbek w naszym laboratorium.
Uczniowie przyglądali się pracy pod mikroskopem, obserwowali działanie profesjonalnej aparatury medycznej oraz poznali tajniki mikrobiologii. Mamy nadzieję, że ta lekcja biologii w praktyce była dla Was inspirująca!
Dziękujemy za ciekawe pytania i energię! Do zobaczenia!




